Młodzieńcze dłonie w zasięgu ręki

Lifting dłoni lipofillingiem

Zawsze wydawało mi się, że pierwsze oznaki starzenia pojawiają się na twarzy. Dlatego bardzo o nią dbam. Nie przypuszczałam, że moje dłonie szybciej zaczną się starzeć niż buzia. Straciły dawny kształt i objętość. Skóra dłoni nie jest jędrna jak kiedyś. Pojawiły się zmarszczki. Widać liczne żyły. Stosowałam rozmaite kremy, które poprawiły kondycję skóry, ale dłonie nadal wyglądają na bardzo zniszczone i starsze niż są w rzeczywistości.

Tkanka tłuszczowa stanowi 15-25% wagi naszego ciała i pełni cały szereg ważnych funkcji w organizmie. Wielu z nas kojarzy ją jednak z nieatrakcyjnym wyglądem. Rzeczywiście, w jednym miejscu tłuszcz może gromadzić się w nadmiarze, niekorzystnie wpływając na estetykę danej okolicy ciała. Jednakże w innej okolicy może być wykorzystany jako doskonały, naturalny wypełniacz w zabiegu o nazwie lipofilling. 

Szczegóły zabiegu

Celem lipofillingu jest redukcja oznak starzenia, rekonstrukcja tych części ciała, w których tkanka tłuszczowa zaczęła zanikać czy modelowanie i podkreślanie wielu atutów sylwetki.

Więcej informacji o lipofillingu

Ekspert

Poznaj bliżej
naszego Eksperta

Sprawdź