Gdańsk

Pielęgniarka Instrumentalna

Pełny etat | Umowa o Pracę | Praca stacjonarna

Poszukujemy doświadczonej Pielęgniarki Instrumentalnej, która będzie integralną częścią naszego zespołu chirurgicznego.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i sterylizacja narzędzi chirurgicznych
  • Asystowanie podczas zabiegów chirurgicznych
  • Monitorowanie stanu pacjentów przed, w trakcie i po operacji
  • Udzielanie wsparcia zespołowi chirurgicznemu oraz pacjentom
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z najwyższymi standardami

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako pielęgniarka instrumentalna, preferowane w chirurgii plastycznej lub ogólnej
  • Znajomość zasad aseptyki i antyseptyki
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Skrupulatność, odpowiedzialność i empatia

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach
  • Pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku
  • Wsparcie doświadczonego zespołu i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach i badaniach klinicznych

JAK APLIKOWAĆ
Jeśli jesteś gotowa podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV oraz list motywacyjnyna adres e-mail: biuro@chirurgiaplastyczna.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Pielęgniarka Instrumentalna – Imię i Nazwisko”". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami dbaj o zdrowie oraz piękno naszych pacjentów! Zapraszamy do aplikowania!

Data dodania: 28.08.2024

Informacje

Dowiedz się więcej
o naszych metodach

Sprawdź